piątek, 28 marca 2014

Zobacz jak powinna wyglądać impreza.

Potraktujcie to jako materiał szkoleniowy. Bo serio wiele nam brakuje, a pisząc nam to zupełnie nie wiem kogo mam na myśli. Do rzeczy jednak - chciałbym się z wami podzielić spostrzeżeniami na bardzo aktualny temat - wszakże mamy piątek! Jeśli więc chodzi o kluby z muzyką elektroniczną w Trójmieście - wszędzie jest słabo, tylko Sfinks700 trzyma nazwijmy to poziom, ale i tam bywa bardzo chujowo. Nie wpływa to jednak na moją faktyczną ocenę klubu bo oceniam nogami. Na imprezach ogólnie razi emocjonalna bieda i mentalność z PolskiB. Na parkietach rządzi taniec kopulacyjny oraz ogólne rozprzężenie obyczajów, w jak najbardziej złym znaczeniu tego zwrotu. Muzyka schodzi na plan dalszy, taniec nie jest przyjemnością, a jedynie środkiem do celu, wszyscy wiemy ocb. Nie piszę tego dla odprawienia gorzkich żali i ulgi w boleściach, a jedynie z tego powodu, że mogę. To jest mój taki mini apel, nie utrudniajmy sobie życia! Polska jest już i tak pełna różnego rodzaju charakterów patologicznych, upośledzonych socjalnie i imprezowo (tu wliczam wszyskich djów, którzy mają w dupie muzykę, zamiast tego sklejając żółwika z każdym biedakiem, który tylko podejdzie.)

Także droga koleżanko/drogi kolego wybierając się na imprezę pamiętaj, że parkiet to nie jest biuro matrymonialne dla głuchoniemych, nie ocieraj się jak o drzwi jehowcy - niektórzy po prostu przyszli dla muzyki czy fajnej atmosfery. Jak to mówił mój idol Bonzo Tajger - trochę szacunku, dla siebie również. Bo chujowa impreza, dj odpierdalający popelinę czy najebane wieprzki na parkiecie to jest przede wszystkim policzek dla każdego szanującego się człowieka, w sensie istoty ludzkiej. Wierzę, że kluczem do poprawy każdej tego typu sytuacji jest zacząć zmianę od samego siebie (w tym temacie idealny kawałek majkiego na końcu i w związku z tym judge me not)

Poniżej coś z lat 80-tych ubiegłego stulecia. Taki Soul Train z Detroit, ale o wiele lepszy w moim uznaniu (te wyjebane w kosmos tancerki!) Odkrycie zawdzięczam, modnej ostatnio, publicznej selekcji filmików z jutubsa dokonywanej przez różne postaci ze sceny muzyki elektronicznej, w tym przypadku poleca Addison Groove (sprawdź Youtube Session tutaj)

Prozdro!Brak komentarzy :

Prześlij komentarz